Логін:
Пароль:
Забули пароль?
ПРО НАС

ПРО НАС

 

     Компанія «АвтоМир» пропонує широкий асортимент запчастин на автомобілі японських виробників. Ми реалізуємо як оригінальні деталі (NISSAN, MITSUBISHI, MAZDA та ін.) які встановлюються на заводі-виробнику, так і неоригінальні відомих брендів (GMB, KOYO, NSK, TOKICO, VALEO, TAIHO і ін.), які виготовлені за ліцензією найбільших виробників автомобілів. Поставки здійснюються зі складів на території України, Німеччини, ОАЕ, Японії та США в термін від 1-го дня до 2-х місяців. Ми використовуємо максимально зручний для Вас спосіб доставки: авіа, морський або автомобільний транспорт. Наші постачальники працюють з усіма великими складами автозапчастин не тільки в своїх країнах, але і в сусідніх державах. За рахунок цього ми добиваємося мінімальної кількості відмов по Вашим замовленням.

     Пріоритетним напрямком нашої діяльності є оптова та дрібнооптова торгівля. Існує спеціальна пропозиція для крупнооптових клієнтів і СТО. Диференційована система знижок дозволить купувати запчастини за максимально вигідною для Вас ціною. Також ми пропонуємо свою допомогу в забезпеченні електронними каталогами для роботи з різними марками автомобілів.

     Ми намагаємося надати максимально повну і точну інформацію про рух замовлених Вами позицій. Наші клієнти мають повний доступ до відстеження своїх замовлень на нашому сайті. Існуюча автоматична розсилка дозволить Вам оперативно вносити зміни в свої замовлення.

     Ставши нашим клієнтом Ви отримаєте всі переваги роботи без посередників.

 

Rambler's Top100