Логін:
Пароль:
Забули пароль?
Зміна вартості доставки з Японії, ОАЕ та США
Шановні клієнти. З 01.07.22 вартість доставки замовлень зі складів Японії, ОАЕ та США складатиме 9$ для негабаритного вантажу та 15$ для габаритного.
Тимчасовий графік роботи
Шановні клієнти!
Ми відновили роботу за тимчасовим графіком:
- обробка замовлень (для видачі/надсилання в той же день) до 12:00
- видача (самовивіз) з 14:00 до 16:00
- відправка (Нова пошта) з 15:00 до 17:00
Увага!
Замовлення приймаються лише при 100% передоплаті
Графік роботи
Для вашої зручності ми змінили графік роботи. З понеділка по пятницю замовлення приймаються до 15:00, а субота - до 13:00. Відправлення здійснюється за існуючою схемою: з понеділка по пятницю – усі перевізники, субота – Гюнсел, Автолюкс та Нова Пошта. У неділю відправок немає, крім заздалегідь узгоджених випадків.

Зміна перевізника.
Якщо у вас є необхідність внести зміни щодо надсилання посилок, зайдіть у "Особистий кабінет". Вибравши потрібного вам перевізника, ви можете уточнити, на який саме склад робити відправку. Для цього поруч із полем перевізник додано порожнє поле, яке заповнюється за вашим бажанням.

Повернення
Повернення можливе лише в 14-ти денний термін з моменту готовності до відвантаження товару з нашого складу. Повернення товару можливе лише в упаковці, в якій Ви цей товар отримали від нас. На упаковці повинні бути збережені всі стікери та наклейки які наклеїв завод виробник, а також ті наклейки, які наклеїли ми. Якщо ви додатково клеїте свої стікери – вони не повинні бути наклеєні на вже існуючі. Також при поверненні товару ваші стікери мають бути видалені без пошкодження упаковки. У разі не виконання цих вимог повернення не прийматиметься. Усі повернення вимагають погодження до відправки до нас. Усі деталі з терміном відвантаження "0*" підлягають поверненню, крім автохімії та електроніки. Деталі з терміном відвантаження "0-1" можуть бути повернуті, за попередньою домовленістю (закупівля відбувається тільки на Ваше замовлення і не завжди є можливість повернути деталь). Поверненню не підлягає товар зі слідами установки, зіпсованою упаковкою, а також автохімія, електроніка, деталі замовлені "на замовлення" та термін відвантаження яких "1-2" і більше днів.

Примітка до замовлення
На сайті в розділі "Наявність" додано поле "Примітка", де Ви можете вписати свої побажання щодо кожної позиції замовлення. Наприклад "тільки замовлена кількість" - тоді вам надішлють замовлення лише за наявності замовленої вами кількості даної позиції або "відправити Іванову Івану Івановичу в місто..., перевізник..." - деталь буде відправлена за вашим бажанням.
Увага, габарит.
Вартість авіа доставки габаритних деталей складає 15 $ за 1 кг фізичної ваги, а доставки морем (контейнером) складає до 6,00 $ за 1 кг. До габаритних деталей відносяться всі деталі кузовної групи (підкрилок, капот, крило, бампер і т.д.). Термін доставки габаритних деталей може бути збільшений на 1-2 тижні від заявленого на сайті. Деталі, що мають габаритні розміри більш ніж 1500х1500, можуть бути надіслані контейнером (+45 діб) без погодження із замовником.

Доставка з Європи
Вартість доставки включена у вартість запчастини, крім габаритних деталей. Орієнтовні ціни по доставці габаритних деталей: Бічні стекла від 10 до 20 Євро; Крило переднє від 15 до 30 Євро; Лобове та заднє скло від 20 до 50 Євро; Бампера від 30 до 60 Євро; Крило заднє від 35 до 60 Євро; Дах від 100 до 200 Євро; Оббивка даху від 100 до 250 євро; Боковини, днища та рами - запит.

Доставка з ОАЕ, Японії, США та Кореї.
Вартість авіа доставки складає 9 $ за 1 кг брутто. Вартість доставки контейнером (морем) становить 4,00 $ за 1 кг брутто, при цьому до зазначеного терміну поставки необхідно додавати ~45 днів.
Увага!!! При замовленні агрегатів у зборі (КПП, двигун, редуктор) до вказаної ціни необхідно додавати 10%. Також для замовлення крихких та кузовних деталей з ОАЕ необхідне додаткове пакування. Вартість додаткової упаковки від 20 $ до 50 $. Для того, щоб позначити запчастину, для якої необхідна додаткова упаковка, достатньо в графі "ОБРАШІТКА" поставити мітку. Якщо Ви не замовили додаткову упаковку, ми знімаємо з себе відповідальність за збереження вашої запчастини.
Rambler's Top100